Elektrokolo KTM MACINA ACTION 271 VEL. S BOSCH PERFORMANCE CX, BATERIE 500 Wh

Značka: KTM
64 990 Kč 53 710,74 Kč bez DPH
Vyprodáno

Detailní informace

Detailní popis produktu

Ani vývoj nejdostupnější elektrokola ve své nabídce KTM nepodceňuje. Rám tohoto modelu poskytuje vysokou míru integrace motoru i baterie za použití standardní baterie Bosch Powerpack. Baterie je utopena více do konstrukce spodní rámové trubky a schována pod pevný plastový kryt. Výsledkem je tak moderně vypadající horské elektrokolo s novým motorem Bosch Performance CX 4. generace.

Motor poskytuje maximální výkon 600 W a kroutící moment až 75 Nm. A to při vysoké ekonomičnosti provozu, díky které i pro dlouhé dojezdové vzdálenosti nevyžaduje obrovské těžké baterie.

Motor poskytuje vysoký kroutící moment i při velmi nízkých otáčkách šlapání a jeho citlivý tenzometr zachytí (1000x za vteřinu) každý váš záběr do pedálů. Díky tomu vás překvapí svou akcelerací z místa i do stoupání. S tímto motorem zdoláte i nejtěžší stoupání s naprostou lehkostí a rychlostí, o které se nezdá ani nejvýkonnějším závodníkům. 

U elektrol vybavených tímto motorem máte k dispozici softwarový režim podpory eMTB, který nahrazuje dosavadní režim SPORT. Tento režim z parametrů jízdy (kadence, rychlosti a především tlaku na pedály) automaticky a plynule mění sílu podpory v rozsahu od TOUR po TURBO. Nemusíte tak řešit přepínání režimů a můžete si naplno užívat přirozenou a dynamickou jízdu.

Jednoduchý minimalistický displej Bosch Purion poskytuje základní informace o jízdě (stupeň podpory, stav nabití baterie, rychlost, kilometry jízdy, celkové kilometry) a sočasně slouží ke změně stupňů podpory.

Servis elektrokola

Kolo vyžaduje pravidelně údržbu a aktualizaci softwaru pohonu Bosch Performance. Naše společnost je autorizovaným servisním partnerem, a tak Vám pravidelný servis zajistíme kdykoliv bude potřeba. V ideálním případě by se kolo mělo dostat do našeho servisu alespoň 1× ročně.
 
Připravili jsme pro Vás ke každému modelu video, ve kterém Vám kolo detailněji přiblížíme. Pokud byste hledali další informace nebo bližší detaily, tak se nás neváhejte obrátit.

Doplňkové parametry

Kategorie: Horská elektrokola
Baterie: Bosch PowerTube 500 Wh
Pohon: Bosch Performance CX GEN.4
Velikost kol: 27,5"
Výrobce: KTM
Rám: Macina MTB 27,5" Alloy6061 MC
Vidlice: SUNTOUR XCM 34 coil 27,5" NLO 100 15x110
Displej: BOSCH Purion
Brzdy: SHIMANO MT200 /rotor RT30 - 180mm CL
Řazení: SHIMANO Altus M2010 - 9spd
Ráfky: Ambrosio Sao Disc - 32h
Hmotnost: 21,6 Kg bez pedálů