Elektrokolo KTM Macina Scarp SX EXONIC | 29" | 400 Wh

Značka: KTM
270 000 Kč 223 140,50 Kč bez DPH
Na dotaz Na dotaz Na dotaz Zvolte variantu
Velikost rámu
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Díky motoru Performance SX ve spojení s celoodpruženým karbonovým rámem KTM a komponentovou řadou SRAM XX Eagle se nám dostává do rukou nejvyšší model z produkce KTM. Se svou hmotností 16,5 kg zaujme i pravověrné vyznavače MTB. Předpokladem plného využití motoru Performance SX je sportovní styl jízdy s vyšší frekvenci šlapání.

KTM Macina Scarp SX EXONIC je stroj, který vám nedovolí ve stoupání svěsit nohy a v technických sjezdech vás nebude limitovat vyšší hmotností – dynamika jízdy vás překvapí.

Scarp SX EXONIC je e-bike pro sportovní dynamickou jízdu s vyšší frekvencí šlapání, při které motor Performance SX dosahuje stejného výkonu jako u motoru Performance CX. Performance SX jako jediný z motorů Bosch disponuje navíc i režimem Sprint, který pracuje v rozsahu 60–280 % asistence. Právě tento režim je ideální pro sportovní jízdu.

Pro motor Performance SX je určený akumulátor CompactTube 400 Smart System s kapacitou 400 Wh. CompactTube 400 s inovativní technologií akumulátorových článků poskytuje nejvyšší hustotu energie ze všech akumulátorů Bosch. Možnost doplnění tohoto zdroje o přídavný akumulátor PowerMore 250 o kapacitě dalších 250 Wh a hmotnosti pouze 1,5 kg vám umožní zažít opravdu neskutečnou jízdu.

Karbonový rám Premium SLL se zdvihem 140 mm je osazený tlumičem FOX Float Factory, vidlicí FOX 34 Float Factory a teleskopickou sedlovkou FOX Transfer Factory. Velkou předností značky KTM je snadná výměna rezervní baterie, zatímco většina ostatních výrobců má akumulátor pevně uchycený bez možnosti výměny v terénu.

Řazení zajišťuje sada SRAM XX Eagle 1 x 12 spd. Čtyřpístkové brzdy Shimano XTR jenom podtrhují kvalitu a odolnost celého elektrokola, které je dimenzováno na zátěž až 118 kg.

Smart systém Bosch eBike je tvořen aplikací eBike Flow, řídicí jednotkou, displejem, akumulátorem a motorem. Nová generace systému Bosch eBike je kombinací vysoce kvalitních komponent, které ve spojení s aplikací eBike Flow udělají z každé vaší jízdy jedinečný zážitek.

Doplňkové parametry

Kategorie: Celoodpružená elektrokola
Záruka: 2 roky
Baterie: CompactTube 400 Wh Smart
Pohon: BOSCH Performance SX Smart
Velikost kol: 29"
Výrobce: KTM